HAKKIMIZDA

 

UMT PERSONEL HİZMETLERİ EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT ORGANİZASYON LTD ŞTİ.

   1986 Yılında Bahri Menteşe Önderliğinde temelleri atılan Menteşeoğlu Grup firması, 2005 yılına gelindiğinde Menteşeoğlu İnşaat Emlak Personel Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Kuruluşundan bugüne Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde binlerce daire çok sayıda iş yeri okul, plaza projesi hayata geçirilmiştir.İnşaat projelerinin yanı sıra villa, Toplu Konut, Ticari Yapılar, Turizm Tesisleri, Fabrika Binaları, Endüstriyel Tesisler, Eğitim Yapıları, Sağlık Tesisleri, Yol Yapım projeleri gibi bir çok taahhüt işleri firmamız tarafından başarıyla bitirilmiştir.2010 yılına gelindiğinde iş hacminin genişlemesiyle Menteşeoğlu Grup bünyesinde UMT PERSONEL HİZMETLERİ EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. firması kurulmuştur. Kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım işlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca gayrimenkul danışmanlığı, personel hizmetleri ve sağlık alanında hizmet veren bir şirketler topluluğu haline gelmiştir.

Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.

   Her projesini ayrı bir heyecan ve farklı bakış açısıyla ele alan UMT  İNŞAAT hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır.  Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.

  

BAŞKANDAN MESAJ

Globalleşen dünya standartlarına uyum sağlamayı amaç edinen şirketimiz,
orta ve üst gelir grubuna yönelik çağdaş ve konforlu yaşam alanları üretmektedir.
Şirketimiz; kurumsallığı, kurum kültür ve değerlerine sahip çıkan uzman profesyonel kadroları, müşteri ve işbirliği yaptığı kuruluşlarla sistematik ilişkiler kuran yapısı ile sektöründe farklılık yaratmıştır. Bu gelişmeler ışığında prestijli projelerin altına imza atan bir şirket olarak anılmaktan gurur duymaktayız.

Kuruluşundan bu yana kendi alanında örnek sayılacak birçok konut projesinde imzası bulunan UMT İNŞAAT yakın gelecekte de; çevreye, doğaya ve insana saygılı yüksek standartlar taşıyan yaşam alanları hayata geçirecektir.

Saygılarımla,
Umut Mahir MENTEŞE – Yön. Kur. Başkanı